Kompletní rekonstrukce chrupu

Kompletní
rekonstrukce zubů

Naše klinika se specializuje na kompletní rekonstrukce chrupu pro každého, kdo má zuby nevratně poškozené či o ně přišel úplně.

Adept na celkovou rekonstrukci chrupu

Kdo je kandidátem na kompletní rekonstrukce chrupu? Každý, kdo má zuby poškozené paradotitidou, vrozeným poškozením skloviny nebo dentinu zubů nebo zubů silně poškozených kazem. Jakkoliv jsou Vaše zuby poškozené, nebo jste o zuby přišli úplně, kompletní rekonstrukcí chrupu lze vše napravit.

Jak taková rekonstrukce probíhá?

Celková rekonstrukce chrupu po stránce funkční i estetické je rozsáhlý zákrok. V prvé řadě musíme provést komplexní vstupní prohlídku včetně fotodokumentace, 3D rentgenu, posouzení anatomie a zdraví dásní a čelisti. Nasledují odborné konzultace možných řešení a sestavení detailního plánu celého zákroku. Ke snímání a modelaci využíváme nejmodernější přístrojové vybavení, které umožňuje: minimalizovat časovou náročnost, bezbolestnou aplikaci a trvalý výsledek, bez nutnosti zdlouhavé rekonvalescence.

Může dojít ke komplikacím?

Po zákroku je důležité dbát na zvýšenou zubní hygienu. Predejdeme tak zánětům či otokům v okolí implantátů. Nedoporučuje se kouřit. Cigaretový kouř zvyšuje riziko infekce a zánětu, komplikuje hojení a prodlužuje celý proces rekonvalescence.

Následná léčba a údržba

Jakmile bude vše zahojené, následuje pouze pravidelná a správná zubní hygiena a běžné zubní prohlídky.

Kolik to bude stát?

Orientační cenu kompletní rekonstrukce chrupu je těžké určit. Na základě vyšetření a konzultace vždy vznikne individuální plán. Cena bude vždy individuální a bude odpovídat navrženému řešení.

Pokud Vám stav zubů brání v normálním životě, spojte se s námi. Vytvoříme Vám úsměv, který Vám změní život.

- MUDr. Rafael Chajrušev